1 * hěvzdičkové apartmány v Linlithgow

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Linlithgow. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Linlithgow, kde najdeme města Polmont, Westfield, Boʼness, Grangemouth a Bathgate.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

1. Badgers Den 

Foto: Badgers Den
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Situated 3.2 km from Linlithgow and Linlithgow Palace, this apartment features a balcony. The unit is 3.7 km from Annet House Museum. Free WiFi is featured. There is a seating area, a dining area and a kitchen complete with a dishwasher and an oven.


2. Linlithgow Loch Apartment 

Foto: Linlithgow Loch Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
84 %

Set 1 km from Linlithgow Palace in Linlithgow, Linlithgow Loch Apartment offers accommodation with a kitchen. The property features lake views. This apartment with river views has 1 bathroom with a shower and free toiletries.

Hotely v okolí Linlithgow

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Linlithgow jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Linlithgow. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Linlithgow.


3. M9 Falkirk Apartment 

Foto: M9 Falkirk Apartment
Lokalita: Falkirk
Vzdálenost: 2.7 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
75 %

M9 Falkirk Apartment offers accommodation in Falkirk, 8 km from Falkirk Wheel. The apartment, set in a building dating from 1945, is 4 km from the Callendar House and features free WiFi.


4. Kelpies Serviced Apartments- McCreadie 

Foto: Kelpies Serviced Apartments- McCreadie
Lokalita: Grangemouth
Vzdálenost: 3.1 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
59 %

Kelpies Serviced Apartments- McCreadie is located in Grangemouth, 3.3 km from The Helix. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment comes with a flat-screen TV.


5. Grangemouth Property Lets 

Foto: Grangemouth Property Lets
Lokalita: Grangemouth
Vzdálenost: 3.1 km
Pokojů: 10
Hodnocení hostů
86 %

Situated in Grangemouth, the Grangemouth Property Lets offers self-catering accommodation. Centrally located, the apartments are just 28 miles from Glasgow and 24 miles from Edinburgh.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby50 - 55 GBP za noc
Apartmán se 2 ložnicemi
osoby68 - 95 GBP za noc

6. Kelpies Serviced Apartments - Callum 

Foto: Kelpies Serviced Apartments - Callum
Lokalita: Livingston
Vzdálenost: 4.9 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
74 %

Callum Apartment offers accommodation in Livingston, a 30-minute drive from Edinburgh city centre. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment features a TV and a living room. Saint John's Hospital is 2.


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: